Hakkımızda

Experience you can trust, service you can count on.

Özkaya Turizm

Firmamız Özkaya Turizm 2004 yılında faaliyete başlamış ve uzun yılların verdiği tecrübe sayesinde sektör içerisinde öne çıkan firmalar arasında yerini almıştır. Özkaya Turizm müşterilerimize birinci sınıf taşımacılık hizmetini sunarken, eğitimli ve uzman kadrosu sayesinde müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutarak çağımızın gerektirdiği yenilikçi çalışma ortamını, güvenliği ve kaliteyi her zaman korumuştur.

Özkaya Turizm personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı ve VIP transfer hizmetlerini sunmaktadır. Müşterilerimizin tüm ulaşım ihtiyaçlarını karşılamayı ilke edinen firmamız bu doğrultuda müşterilerimizin can güvenliğini birinci planda tutarak rahat, huzurlu, konforlu ve en son model marka araçlarla dakiklik ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Sürücülerine öncelikli olarak güvenli sürüş teknikleri, ilk yardım, sürücü ve yolcu güvenliği gibi temel konularda belirli zamanlarda eğitimler veren firmamız, sektördeki güvenli firma imajını sürekli olarak devam ettirmektedir.

Vizyonumuz

Taşımacılık sektöründe mükemmelliği sağlayarak lider konumuna gelmek, piyasadaki bilinirliğini korumak ve uluslar arası platformda yer almak.

Misyonumuz

Hizmet vermiş olduğumuz sektörde konfor, güvenlik ve zamanı hedef alarak müşteri talep ve beklentilerini üst seviyede karşılayarak ulaşımda mükemmelliği sağlamak..

Müşteri İlişkileri

Siz müşterilerimiz ile her zaman iş birliği halindeyiz.

Kalite Kontrol

Sağladığımız hizmetler çerçevesinde sürekli olarak güvenliği ve kaliteyi sağlıyoruz.

Sürekli Destek

Herhangi bir beklenmedik durumda 7/24 yanınızdayız.

Müşterilerimizden Geri Dönüşler